HOME



EVENTS



BE FIT



ACTIES



MEDIA




PROGRAMMA


09.30 uur    Start pendeldienst bus

11.30 uur    Einde pendeldienst bus


11.00 uur    Aanvang activiteitenprogramma 1

11.30 uur    Aanvang Wakeboarding serie 1

13.00 uur    Vrij inloop RIB-varen


13.30 uur    Lunch en demonstratie flyboarden


14.00 uur    Aanvang activiteitenprogramma 2

14.00 uur    Aanvang Wakeboarding serie 2

15.30 uur    Aanvang Wakeboarding serie 3

16.00 uur    Vrij inloop RIB-varen


17.00 uur    Aanvang barbecue en demonstratie flyboarden


17.00 uur    Start pendeldienst

18.30 uur    Barbecue gaat uit

19.00 uur    Einde pendeldienst / einde watersportdag



Startlocatie


De dag start op het recreatieterrein van Mijnden op de Bloklaan 22a in Loosdrecht. Aldaar kan de auto worden geparkeerd of je per bus laten afzetten vanaf treinstation Breukelen.



Pendelbussen


Bij de ingang van het recreatieterrein Mijnden tref je een bushalte aan waarvandaan met enige regelmaat een pendelbus gaat die je naar de Railsport haven brengt. De eerste pendelbus vertrekt om 09.30 uur en de laatste pendelbus vertrekt om 11.30 uur.  




____________







AANMELDEN



Watersportdag 2016



Event informatie


Datum

Zondag 5 juni 2016


Aanvang

09.30 uur


Einde
19.00 uur

Adres parkeren

Recreatiecentrum Mijnden

Bloklaan 22a in Loosdrecht


POI

Jachthaven De Uitkijk

Loosdrechtsedijk 237

Loosdrecht


Voor wie

Voor medewerkers (en gezins-

leden) van de aangesloten bedrijven.


Introducé

Maximaal 1 introducé per medewerker en uitsluitend in combinatie met medewerker


Leeftijd

Alle leeftijden


Kosten

Gratis


Kosten introducé

€ 10,00 p.p.


Legitimatie

Alle deelnemers dienen een geldig legitimatiebewijs te tonen bij aanmelding.


Eventmanager

Marieke Oosterlaan



Voorwaarden


Op dit evenement zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.


Klik hier voor onze ALV.